Ana Sayfa GÜNDEM 8 Haziran 2023

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Birliği başkan ve beraberindeki heyeti kabul etti

 

 

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Birliği başkan ve beraberindeki heyeti kabul etti
2023

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Birliği Başkanı Kutay Ramiz ve beraberindeki heyeti kabul ederek görüştü.

 

 

facebook sharing buttontwitter sharing buttonlinkedin sharing buttonwhatsapp sharing buttonprint sharing button

Fotoğraflar

 

 

 

 

Kabuldeki konuşmasında, kendisine yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhurbaşkanı Tatar, Türkiye Cumhuriyeti’nin desteğiyle Türk Devletleri Teşkilatı’na Anayasal adımızla üye olmamızın, KKTC’ye bir statü kazandırdığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Tatar, Türkistan’da gerçekleştirilen Birinci Uluslararası Türk Dünyası ve Orta Asya Değerleme Forumu’nda KKTC’nin, Türk Devletleri Değerleme Uzmanları Birliği Konseyi’nde gözlemci üye olarak kabul edilmesinin ülkemiz adına gurur verici olduğunu belirterek bu başarıların artarak devam etmesini temenni etti.

KKTC’nin artık hak ettiği değeri görmeye başladığını ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar, istikrarlı bir şekilde ilerleyerek yolumuza devam edeceğimizi vurguladı.
İnşaata açık bölgelerin değerlendirilmesinin önemini belirten Cumhurbaşkanı Tatar KKTC topraklarının, dünyanın en güzel yerleşim yerlerinden biri olduğunu kaydetti.
Cumhurbaşkanı Tatar, KKTC’nin gelişmeye açık olduğunu ve yoluna emin adımlarla devam edeceğini belirterek; “Turizm, yükseköğretim ve tarımdaki gelişmelerle çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakabilmek görevimizdir” dedi.

Dosya Adı

kaynak:https://kktcb.org/tr/cumhurbaskani-ersin-tatar-kuzey-kibris-gayrimenkul-degerleme-uzmanlari-birligi-baskan-11139

 

 

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Benzer Haberler